Oddział ratunkowy w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni ponownie zamknięty. Przyjęto pacjentów z podejrzeniem koronawirusa

Budynek Szpitala św. Wincentego a Paulo w Gdyni
Budynek Szpitala św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Fot. Szpitale Pomorskie

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni chwilowo nieczynny z powodu przyjęcia pacjenta z podejrzeniem koronawirusa.

 

AKTUALIZACJA 

3 KWIETNIA

GODZ. 6.20 Szpitalny Oddział Ratunkowy chwilowo nieczynny z powodu przyjęcia pacjentów z podejrzeniem koronawirusa.  Na profilu na facebooku Szpitali Pomorskich czytamy: "W związku z przyjęciem pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni jest nieczynny. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji".

 

31 MARCA

 

GODZ. 15.00 - Szpitalny Oddział Ratunkowy wznowił działalność.

GOSZ. 10.15 - Szpitalny Oddział Ratunkowy chwilowo nieczynny z powodu przyjęcia pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Jak czytamy na profilu facebookowym Szpitali Pomorskich: "Przyjmujemy pacjentów wyłącznie w stanie zagrożenia życia. Prosimy o wyrozumiałość. Będziemy informować na bieżąco o sytuacji w szpitalu".

 

27 MARCA

GODZ. 17.00 - Szpitalny Oddział Ratunkowy wznowił działalność.

GODZ. 13.15 - Szpitalny Oddział Ratunkowy chwilowo nieczynny z powodu przyjęcia pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Szpital czeka na karetkę, która przewiezie go do innej placówki. Jak czytamy na profilu facebookowym Szpitali Pomorskich: "Przyjmujemy obecnie tylko pacjentów w stanie zagrożenia życia. Będziemy informować na bieżąco o sytuacji".

 

26 MARCA

GODZ. 12.30 - Szpitalny Oddział Ratunkowy wznowił działalność.

__________________________________________________________________________

 

Jak informuje rzecznik Szpitali Pomorskich Magorzata Pisarewicz: „Pacjent został przewieziony do 7. Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Trwa obecnie dezynfekcja oddziału. Przyjmowani są jedynie pacjenci w stanie zagrożenia życia. Na bieżąco będziemy informować o sytuacji".

 

 

 

 

 

view szablon artykułu